Zamknij

Zapraszamy do rypińskiej strefy kibica

07:47, 13.06.2018 | L.S
REKLAMA
Skomentuj

                                                                       

Harmonogram:

1.  14.06 (czwartek) godz 17:00 Rosja - Arabia S.

2.  15.06 (piątek) godz. 20:00 Portugalia - Hiszpania

3.  16.06 (sobota) godz. 15:00 Argentyna - Islandia

4.  17.06 (niedziela) godz. 17:00 Niemcy - Meksyk

5.  19.06 (wtorek) godz. 14:00 Kolumbia - Japonia

6.  19.06 (wtorek) godz. 17:00 Polska - Senegal

7.  22.06 (piątek) godz. 17:00 Nigeria - Islandia

8.  23.06 (sobota) godz. 14:00 Belgia - Tunezja

9.  23.06 (sobota) godz. 17:00 Korea Płd. - Meksyk

10.  23.06 (sobota) godz. 20:00 Niemcy - Szwecja

11.  24.06 (niedziela) godz. 14:00 Anglia - Panama

12.  24.06 (niedziela) godz. 17:00 Japonia - Senegal

13.  24.06 (niedziela) godz. 20:00 Polska - Kolumbia

14.  28.06 (czwartek) godz. 20:00 Japonia - Polska

15.  30.06 (sobota) godz. 16:00 1A - 2B  1/8

16.  30.06 (sobota) godz. 20:00 1C - 2D  1/8

17.  01.07 (niedziela) godz. 16:00 1B - 2A  1/8

18.  01.07 (niedziela) godz. 20:00 1D - 2C  1/8

19.  02.07 (poniedziałek) godz. 16:00 1E - 2F  1/8

20.  02.07 (poniedziałek) godz. 20:00 1G - 2H  1/8

21.  03.07 (wtorek) godz. 16:00 1F - 2E  1/8

22.  03.07 (wtorek) godz. 20:00 1H - 2G  1/8

23.  06.07 (piątek) godz. 16:00 1A/2B - 1C/2D  1/4

24.  06.07 (piątek) godz. 20:00 1E/2F - 1G/2H  1/4

25.  07.07 (sobota) godz 16:00 1F/2E - 1H/2G  1/4

26.  07.07 (sobota) godz. 20:00 1B/2A - 1D/2C  1/4

27.  10.07 (wtorek) godz. 20:00 1/2 półfinał

28.  11.07 (środa) godz. 20:00 1/2 półfinał

29.  12.07 (czwartek) godz. 20:00 1/2 półfinał

30.  14.07 (sobota) godz. 16:00 mecz o 3 miejsce

31.  15.07 (niedziela) godz. 17:00 FINAŁ !!!

(L.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© 24rypin.pl | Prawa zastrzeżone