Zamknij

„SŁONECZNIKI” przygotowały niespodziankę dla Policjantów.

00:16, 19.05.2018 | L.S
REKLAMA
Skomentuj

Rypińscy policjanci gościli u siebie dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 2 w Rypinie. Powodem wizyty był występ, który przedszkolaki przygotowały dla mundurowych na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Dzisiaj (17.05) do Komendy Powiatowej Policji w Rypinie przybyły dzieci z grupy ”Słoneczniki” z Przedszkola Miejskiego nr 2 w Rypinie.  Powodem wizyty był przygotowany przez dzieci występ, na który przybyli policjanci i pracownicy cywilni na czele z I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Rypinie mł. insp. Mirosławem Dąbrowskim.

Dzieci zaprezentowały przedstawienie na temat doskonale im znanych zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Recytując wiersze i śpiewając piosenki w wesoły sposób pokazały, jak prawidłowo zachowywać się na drodze. Dzieci doskonale wiedziały m.in. że przez jezdnię należy przechodzić na zielonym świetle i że na drugą stronę ulicy należy przechodzić po pasach. Pokazały też, że umieją odróżniać znaki drogowe tj. ostrzegawcze, nakazu i zakazu. Jednocześnie dzieci podziękowały policjantom za ich wizyty w przedszkolu, podczas których omawiane były zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Spotkanie przebiegło w wesołej atmosferze, dzieci były szczęśliwe, że mogły się zaprezentować. Na zakończenie dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami oraz dostały od policjantów cukierki.

Autor: asp. Dorota Rupińska
Publikacja: asp. Dorota Rupińska

(L.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© 24rypin.pl | Prawa zastrzeżone