Zamknij

Oszukiwał swojego pracodawcę

22:00, 04.02.2019 | L.S
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci zatrzymali 23-latka, który oszukiwał swojego pracodawcę. Mężczyzna przywłaszczał sobie pieniądze za sprzedaż paliwa, a następnie fałszował dokumentację. Straty to blisko 100 tyś. zł. Grozi mu do 8-miu lat pozbawienia wolności.

W środę (30.01.19r) właściciel jednej ze stacji paliw na terenie powiatu rypińskiego powiadomił dyżurnego policji o tym, że jednego ze swoich pracowników przyłapał na oszustwie.

Na miejsce pojechali policjanci, którzy przyjęci zawiadomienie o przestępstwie i przystąpili do pracy. Przesłuchali świadków, przeprowadzili przeszukania oraz zabezpieczyli dokumentację. Nieuczciwy pracownik został zatrzymany.

Jak wynikało z analizy zebranych dowodów, mężczyzna pracując na stancji paliw jako sprzedawca, przywłaszczał sobie pieniądze, które płacili klienci, a następnie fałszował dokumentację księgową w celu ukrycia tego procederu. Jak ustalili policjanci, mężczyzna działał w tej sposób od listopada ubiegłego roku. W tym czasie oszukał swojego pracodawcę na kwotę blisko 100 tys. zł.

Wczoraj (31.01.19r) usłyszał zarzut oszustwa i podrobienia dokumentów. Grozi mu do 8-miu lat pozbawienia wolności.

Autor: st. asp. Dorota Rupińska
Publikacja: st. asp. Dorota Rupińska

(L.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© 24rypin.pl | Prawa zastrzeżone