Zamknij

obsługa działu narzędziowego i magazynu

Nr oferty: StPr/19/0100Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Bielawki 12, 87-500 Rypin, powiat: rypiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Obsługa działu narzędziowego i magazynu, sprzedaż
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 15.02.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PSB ,,AURA"spólka zo.o. spółka. komandytowa
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Bielawki 12, 87-500 Rypin, powiat: rypiński, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Jolanta Cieślak
      Numer telefonu: 504 163 710
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv ul. Bielawki 12 Rypin
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Prace gospodarcze na terenie gminy Rypin
      StPr/19/0148
      data rozpoczęcia pracy od 01.03.2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Zgodnie ze złożonym wnioskiem
      StPr/19/0150

      Przygotowywanie dań kuchni tureckiej. Zamawianie towaru od dostawców tureckich.
      StPr/19/0147
      data rozpoczęcia pracy od 01.04.2019

      Terminowe przygotowanie raportów i analiz dot. wyników sprzedazy. Dokonywanie bieżących analiz sprzedaży.
      StPr/19/0144

      Czynności związane z administrowaniem nieruchomości (rozliczenia wody itp.)
      StPr/19/0145
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Zgodnie ze stanowiskiem pracy. Wypiek wyrobów piekarniczych i dożdżowych.
      StPr/19/0131
      data rozpoczęcia pracy od 18.02.2019

      StPr/19/0132
      data rozpoczęcia pracy od 18.03.2019

      Zgodnie ze stanowiskiem pracy
      StPr/19/0133

      zgodnie ze stanowiskiem pracy
      StPr/19/0135

      zgodnie z zakresem obowiązków
      StPr/19/0137
      data rozpoczęcia pracy od 07.03.2019
      wynagrodzenie od od 1 176 PLN