Zamknij

Magazynier

Nr oferty: StPr/19/0223Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Bohaterów Czerwca 1956 r., 87-500 Rypin, powiat: rypiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Nadzorowanie przyjnowania i wydawania surowców w magazynie. Przyjmowanie i wydawanie towaru. Przygotowanie towaru do wywózki. Nadzór nad magazynem. Obsługa programu. Zmianowość: III zmiany, z przewagą
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 11.03.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • gimnazjalne
    Zawód:
    • Magazynier
      Uprawnienia:
      • obsługa komputera
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Kujawsko-Dobrzyńska Spółdzielnia Handlowa w Rypinie
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Plac Sienkiewicza 11, 87-500 Rypin, powiat: rypiński, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Grzegorz Filipski
        Numer telefonu: 542802484
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, Termin: poniedziałek, czwartek, Godziny : 10.00
        Przygotowywanie posiłków, wydawanie, dbanie o miejsce pracy, utrzymywanie czystosci w pomieszczeniach, gotowanie, obieranie.
        StPr/19/0262
        data rozpoczęcia pracy od 01.04.2019
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Obsługa kasy fiskalnej, terminale płatnicze, lottomatu, obsługa klienta, przyjmowanie i wykładanie towaru, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy
        StPr/19/0248
        data rozpoczęcia pracy od 25.03.2019
        wynagrodzenie od od 1 125 PLN

        zgodnie z zakresem obowiazków
        StPr/19/0249

        zgodny, praca w Łasinie
        StPr/19/0678

        oferta w ramach refundacji dla osób do 30 roku życia
        StPr/19/0255

        Pozostali sprzedawcy sklepowi (ekspedienci)
        StPr/19/0624
        wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

        Sprzedaż wyrobów piekarniczych i ciastkarskich. Miejsce wykonywania pracy: Rypin. Zmianowość: 05.00 - 13.00; 10.00 - 18.00
        StPr/19/0247

        Krojenie chleba
        StPr/19/0244
        data rozpoczęcia pracy od 21.03.2019

        Zgodnie ze stanowiskiem pracy.
        StPr/19/0235
        data rozpoczęcia pracy od 20.03.2019

        StPr/19/0236