Zamknij

Cukiernik

Nr oferty: StPr/19/0226Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Rypin, powiat: rypiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: praca na stanowisku cukiernika
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 13.03.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • gimnazjalne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: doświadczenie zawodowe na stanowisku cukiernika
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Nowy Rynek 14, 87-500 Rypin, powiat: rypiński, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Katarzyna JANKOWSKA
    Numer telefonu: 542802145
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP Rypin
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Przygotowywanie posiłków, wydawanie, dbanie o miejsce pracy, utrzymywanie czystosci w pomieszczeniach, gotowanie, obieranie.
    StPr/19/0262
    data rozpoczęcia pracy od 01.04.2019
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Obsługa kasy fiskalnej, terminale płatnicze, lottomatu, obsługa klienta, przyjmowanie i wykładanie towaru, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy
    StPr/19/0248
    data rozpoczęcia pracy od 25.03.2019
    wynagrodzenie od od 1 125 PLN

    zgodnie z zakresem obowiazków
    StPr/19/0249

    zgodny, praca w Łasinie
    StPr/19/0678

    oferta w ramach refundacji dla osób do 30 roku życia
    StPr/19/0255

    Pozostali sprzedawcy sklepowi (ekspedienci)
    StPr/19/0624
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    Sprzedaż wyrobów piekarniczych i ciastkarskich. Miejsce wykonywania pracy: Rypin. Zmianowość: 05.00 - 13.00; 10.00 - 18.00
    StPr/19/0247

    Krojenie chleba
    StPr/19/0244
    data rozpoczęcia pracy od 21.03.2019

    Zgodnie ze stanowiskiem pracy.
    StPr/19/0235
    data rozpoczęcia pracy od 20.03.2019

    StPr/19/0236