Zamknij

Ogrodnik terenów zieleni- pracownik fizyczny

Nr oferty: StPr/19/0311Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Warszawska 82, 87-500 Rypin, powiat: rypiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prace fizyczne przy budowie ogrodów
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 15.04.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: ACER RYNCARZ OGRODY Mariusz Ryncarz
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Warszawska 82, 87-500 Rypin, powiat: rypiński, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Mariusz Ryncarz
    Numer telefonu: 602483230
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    oferta w ramach prac interwencyjnych
    StPr/19/0360
    data rozpoczęcia pracy od 01.05.2019
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    StPr/19/0363

    produkcja bloczków
    StPr/19/0371

    Zgodnie ze stanowiskiem pracy.
    StPr/19/0372

    Zgodnie ze stanowiskiem pracy. Oferta pracy subsydiowanej tylko dla uprawnionych osób bezrobotnych zarejestrowanych w
    StPr/19/0374

    rozwożenie pizzy
    StPr/19/0366
    data rozpoczęcia pracy od 06.05.2019

    Obsługa kasy, obsługa klienta, układanie towaru.
    StPr/19/0367
    data rozpoczęcia pracy od 26.04.2019
    wynagrodzenie od od 2 488,42 PLN

    Zgodnie ze stanowiskiem pracy.Wypiek wyrobów piekarniczych i drożdżowych
    StPr/19/0345
    data rozpoczęcia pracy od 23.04.2019

    Zgodnie ze stanowiskiem pracy. Wypiek wyrobów piekarniczych i drożdżowych
    StPr/19/0346

    StPr/19/0347