Zamknij

Sprzedawca

Nr oferty: StPr/19/0332Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Józefa Piłsudskiego 36, 87-500 Rypin, powiat: rypiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: sprzedaż artykułów spożywczo-przemysłowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 29.04.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, handlowe
    Uprawnienia:
    • obsługa kas fiskalnych
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Rypinie
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Józefa Piłsudskiego 36, 87-500 Rypin, powiat: rypiński, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Roman Smiechowski
      Numer telefonu:
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, Godziny : 8.00-15.00
      oferta w ramach prac interwencyjnych
      StPr/19/0360
      data rozpoczęcia pracy od 01.05.2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      StPr/19/0363

      produkcja bloczków
      StPr/19/0371

      Zgodnie ze stanowiskiem pracy.
      StPr/19/0372

      Zgodnie ze stanowiskiem pracy. Oferta pracy subsydiowanej tylko dla uprawnionych osób bezrobotnych zarejestrowanych w
      StPr/19/0374

      rozwożenie pizzy
      StPr/19/0366
      data rozpoczęcia pracy od 06.05.2019

      Obsługa kasy, obsługa klienta, układanie towaru.
      StPr/19/0367
      data rozpoczęcia pracy od 26.04.2019
      wynagrodzenie od od 2 488,42 PLN

      Zgodnie ze stanowiskiem pracy.Wypiek wyrobów piekarniczych i drożdżowych
      StPr/19/0345
      data rozpoczęcia pracy od 23.04.2019

      Zgodnie ze stanowiskiem pracy. Wypiek wyrobów piekarniczych i drożdżowych
      StPr/19/0346

      StPr/19/0347