Zamknij

Nauczyciel mechatroniki

Nr oferty: StPr/19/0336Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Dworcowa 11, 87-500 Rypin, powiat: rypiński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Nauczyciel przedmiotów mechatronicznych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.09.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 250 - 3 483 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne
    Zawód:
    • Inżynier mechatronik
      Uprawnienia:
      • przygotowanie pedagogiczne
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Oczekiwania pracodawcy: wykształcenie: wyższe kierunkowe mechanik/mechatronik, przygotowanie pedagogiczne.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Zespół Szkół Nr 2 im. Unii Europejskiej w Rypinie
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Dworcowa 11, 87-500 Rypin, powiat: rypiński, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Henryk Kiełkowski
        Numer telefonu: 54 2803161
        E-mail: zs2rypin@wp.pl
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: c.v.
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
        oferta w ramach prac interwencyjnych
        StPr/19/0360
        data rozpoczęcia pracy od 01.05.2019
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        StPr/19/0362

        StPr/19/0363

        oferta w ramach robót publicznych
        StPr/19/0358

        rozwożenie pizzy
        StPr/19/0366
        data rozpoczęcia pracy od 06.05.2019

        Obsługa kasy, obsługa klienta, układanie towaru.
        StPr/19/0367
        data rozpoczęcia pracy od 26.04.2019
        wynagrodzenie od od 2 488,42 PLN

        Zgodnie ze stanowiskiem pracy.Wypiek wyrobów piekarniczych i drożdżowych
        StPr/19/0345
        data rozpoczęcia pracy od 23.04.2019

        Zgodnie ze stanowiskiem pracy. Wypiek wyrobów piekarniczych i drożdżowych
        StPr/19/0346

        Zgodnie ze stanowiskiem pracy.
        StPr/19/0347

        StPr/19/0348